Skip to content

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 56.00m2, 500.00 EUR / mēn.

pdf
Kontakti: Helvijs +371 27065515 +371 27065515 [email protected]

Apraksts
Pagalma māja, ieeja no pagalma, kāpņu telpa pēc kosmētiskā remonta, logi vērsti uz pagalma pusi, guļamistabu skaits 1 gab., istabas izolētas 2 gab., virtuve, augstie griesti, mainīti radiatori, centrālā apkure, plastikāta stikla pakešu logi, metāla durvis, krāsotas sienas, jauna santehnika, parketa grīda, flīžu grīdas segums, sanitārais mezgls atsevišķs, vanna, tualete, iebūvēta virtuves iekārta, ledusskapis, gāzes plīts, namrunis, kāpņu telpā koda atslēga, uz 1 gadu, ar iespēju pagarināt līgumu, atbrīvots, slēdzot īres līgumu, Jums būs jāmaksā par pirmo īres mēnesi , kā arī jāiemaksā drošības depozīts viena mēneša īres maksas apmērā, izvēloties šo īpašumu, komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem ir vienāda ar vienu pusi (50%) no šī īpašuma viena mēneša īres maksas, CITY REAL ESTATE ID - 504223
ID 504223
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Pirmskara māja
Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Stabu iela
Platība 56.00 m2
Stāvs 4 no 4
Istabas 2
Remonts kosmētiskais remonts
Mēbeles nav mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 500.00 EUR 8.93 EUR / m2
+ komunālie maksājumi
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Martas iela, 2. stāvs, 3 istabas, 78.00m2
1050.00 EUR 13.46 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos
Strēlnieku prospekts, 2. stāvs, 3 istabas, 77.60m2
208588.00 EUR 2687.99 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Avotu iela, 2. stāvs, 3 istabas, 77.00m2
800.00 EUR 10.39 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 2 istabas, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Marijas iela, 6. stāvs, 3 istabas, 74.00m2
850.00 EUR 11.49 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 67.80m2
1695.00 EUR 25 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 5. stāvs, 2 istabas, 58.70m2
1409.00 EUR 24 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Jeruzalemes iela, 1. stāvs, 2 istabas, 58.00m2
226000.00 EUR 3896.55 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Ganu iela, 2. stāvs, 2 istabas, 48.00m2