Skip to content

Pārdod komerctelpas Rīgā, Centrā
Bruņinieku iela, 46.00m2, 69000.00 EUR

pdf

Apraksts
Zeme īpašumā, fasādes māja, renovēta māja, ieeja no ielas, logi vērsti uz ielas pusi, divstāvīgs, halle, palīgtelpa, augstie griesti, gāzes apkure, pilnā apdare, lielais skatlogs, krāsotas sienas, jauna santehnika, flīžu grīdas segums, tualete, noliktavas telpa pagrabstāvā, ārējās aizsargžalūzijas, signalizācija, dūmu detektors, reģistrēts zemesgrāmatā, CITY REAL ESTATE ID - 427532
ID 427532
Objekta tips Komerctelpas
Objekta sub-tips Tirdzniecības telpas
Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Bruņinieku iela
Platība 46.00 m2
Stāvs 1 no 6
Istabas 1
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles nav mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 69000.00 EUR 1500 EUR / m2
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Kredīta kalkulators
EUR
%
???
%
EUR
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 2 istabas, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Ausekļa iela, 4. stāvs, 6 istabas, 230.00m2
550000.00 EUR 2391.3 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 104.40m2
375345.00 EUR 3595.26 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu

Nekustamie īpašumi | Sludinājumi Dalder.lv
Nekustamie īpašumi - pērk, pārdod, cenas - Sludinājumi MM.lv